Na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź miał miejsce mecz pomiędzy Widzew Łódź oraz Odra Opole - wynik 0-1

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Widzew Łódź a Odra Opole zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-03-18 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Widzew Łódź oraz Odra Opole.

Gole strzelali: A. Klimek 87' 0-1

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Zielinski 29' F. Nunes 63' M. Hanousek 74'

Żółte kartki Odra Opole: M. Kaminski 33' A. Zak 37' S. Hreben 48'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia spotkania - T. Wajda. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz GKS Katowice.

Mnóstwo fanów śledzi ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak P. Zielinski M. Kaminski raz za razem zagwarantowały wyborowym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami okazują się zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki mało interesujące. Bardzo często obserwujemy idealnie wyliczone asysty oraz bramki, bezlitosne sytuacje na faul, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Widzew Łódź oraz Odra Opole oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.