Na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Odra Opole kontra Motor Lublin zakończone wynikiem 0-2

W jednym z emocjonujących meczów 30. kolejki I ligi drużyna Odra Opole podejmowała u siebie zespół Motor Lublin. Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim i zakończyło się zwycięstwem gości 2:0. Obie bramki padły jeszcze przed przerwą, co zadecydowało o ostatecznym rezultacie. Mecz miał miejsce w dniu 29 kwietnia o godzinie 16:00, a teraz przynosimy wszystkie szczegóły i kulisy tego starcia.

Relacja z meczu piłki nożnej: Odra Opole - Motor Lublin

W dniu 29 kwietnia 2024 roku na Stadionie Miejskim odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Odra Opole, pełniącymi rolę gospodarzy, a Motor Lublin, którzy przybyli jako goście. Sędzią głównym spotkania był Grzegorz Kawałko. Mecz należał do 30. kolejki I ligi.

Emocje sięgały zenitu, gdyż już w pierwszej połowie padły bramki. W 26. minucie na listę strzelców wpisał się P. Ceglarz, zdobywając gola dla drużyny Motor Lublin. Chwilę później, bo w 27. minucie, K. Wojtkowski podwyższył prowadzenie dla gości, ustalając wynik na 0-2.

Gospodarze starali się odrobić straty, ale skuteczna gra obronna Motoru Lublin uniemożliwiała im trafienie do siatki. Odra Opole otrzymała dwie żółte kartki, kolejno dla J. Szreka w 71. minucie oraz M. Kaminskiego w 87. minucie.

Goście także nie pozostali bez kar - K. Wojtkowski dostał żółtą kartkę w 54. minucie, a P. Stolarski w 55. minucie. Mimo starań obu drużyn, wynik nie uległ zmianie, a mecz zakończył się rezultatem 0-2 na korzyść Motoru Lublin.

Na boisku nie padły czerwone kartki, co świadczy o zaciętej, ale fair rywalizacji obu zespołów. Odra Opole w kolejnych meczach zmierzy się z Wisłą Płock, Polonią Warszawa oraz Zniczem Pruszków. Natomiast Motor Lublin czekają starcia z Zniczem Pruszków, Resovią Rzeszów oraz Podbeskidziem.