Jastrzębie - Odra Opole, wynik meczu: 1-3

Jastrzębie - Odra Opole zakończony wynikiem 1-3. W dniu 2022-05-01 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Jastrzębie i Odra Opole.

Po pierwszej połowie meczu między Jastrzębie a Odra Opole wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: R. Borkała 1' 0-1 T. Mikinič 34' 0-2 M. Spychała 55' 0-3 D. Stanclik 90' 1-3

Żółte kartki Jastrzębie: S. Zalewski 69'

Żółte kartki Odra Opole: D. Czaplinski 16'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Rzucidło. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Jastrzębie stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice śledzą interesujące starcia w lidze I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak S. Zalewski D. Czaplinski niejednokrotnie zaserwowały własnym stałym sympatykom wiele pozytywnych emocji. Wielokrotnie trafiamy na brutalne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające niesamowite wrażenia z meczu. Walki między piłkarzami zdarzają się niezwykle zaciekłe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to widowiska nudne. Z tego powodu warto oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Jastrzębie oraz Odra Opole z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.