Na obiekcie Stadion GOS dnia 2022-10-03 16:00 miało miejsce spotkanie między Chrobry Głogów oraz Odra Opole zakończone wynikiem 2-2

Chrobry Głogów kontra Odra Opole, wynik końcowy 2-2.

Pierwsza połowa spotkania między Chrobry Głogów oraz Odra Opole zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-10-03 16:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy Chrobry Głogów a Odra Opole.

Gole strzelali: M. Makuszewski 4' 0-1 M. Bochnak 9' 1-1 M. Marzec 21' 1-2 S. Steblecki 62' 2-2

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Bougaidis 19' J. Kuzdra 65' M. Michalec 70'

Żółte kartki Odra Opole: M. Spychala 17' O. Paprzycki 46' D. Czaplinski 75'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Chrobry Głogów stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole podejmie Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice.

Liczni fani śledzą potyczki w lidze I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak M. Bougaidis M. Spychala często zagwarantowały wspaniałym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Ustawicznie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, idealne sytuacje podbramkowe i asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zmagania między zawodnikami okazują się zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się, że widowiska męczą. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Chrobry Głogów oraz Odra Opole z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion GOS.