Na obiekcie Stadion Miejski odbył się mecz Odra Opole kontra GKS Katowice - wynik końcowy 1-0

Po pierwszej połowie spotkania między Odra Opole oraz GKS Katowice wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2023-09-30 15:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Odra Opole a GKS Katowice.

Gole strzelali: D. Sula 76' 1-0

Żółte kartki Odra Opole: A. Purzycki 46' B. Galan 55'

Żółte kartki GKS Katowice: S. Bergier 45' S. Shibata 78'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia meczu to L. Kuźma. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Odra Opole stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Motor Lublin. Kolejno natomiast GKS Katowice zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Polonia Warszawa.

Dzisiaj oddani kibice piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak przykładowo A. Purzycki S. Bergier nieustannie zapewniają kapitalnym fanom emocje z najwyższej półki. Zmagania między zawodnikami bywają niezwykle zażarte, nie często bywa, że są to mecze nudne. Ustawicznie natrafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule zakończone czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Odra Opole oraz GKS Katowice w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.