Mecz Wisla Plock - Odra Opole zakończony wynikiem 2-0 na obiekcie Orlen Stadion

W sobotę na Orlen Stadionie odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Wisła Płock i Odra Opole w ramach 15. kolejki I Ligi. Po zaciętym starciu, to gospodarze wyszli zwycięsko z boiska, pokonując rywali 2-0. Już w pierwszej połowie Wisła Płock objęła prowadzenie, a po przerwie potwierdziła swoją przewagę zdobywając kolejną bramkę. Ostateczny wynik meczu 2-0 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu Wisla Plock - Odra Opole

Na Orlen Stadion w dniu 11 listopada odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Wisla Plock i Odra Opole w ramach 15. kolejki I ligi. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy. Widzowie zgromadzeni na stadionie mieli okazję zobaczyć kilka emocjonujących momentów oraz efektowne bramki, które zadecydowały o zwycięstwie Wisły Plock.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 36. minucie spotkania za sprawą strzału D. Kocyły, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem rywali. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0, dając przewagę drużynie gospodarzy.

W drugiej połowie obie drużyny starały się znaleźć szansę na zdobycie bramki, jednak to gospodarze ponownie okazali się skuteczniejsi. W 78. minucie P. Chrupałła podwyższył prowadzenie Wisły strzałem z rzutu wolnego, nie dając szans bramkarzowi Odra Opole.

Mimo starań gości, którzy próbowali odrobić straty, ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0. Wisła Plock zasłużenie sięgnęła po trzy punkty, a kibice mogli cieszyć się z udanego występu swojej drużyny.

Kartki i sędzia

W trakcie meczu arbiter B. Frankowski ukarał zawodników obu drużyn żółtymi kartkami. Dla drużyny gospodarzy odpowiednio: B. Gradecki (38'), F. Hiszpanski (40'), D. Niepsuj (87'), M. Spremo (88'). Natomiast dla drużyny przeciwników: D. Sula (38'), T. Mikinic (53'), D. Czaplinski (88').

Podsumowanie

Mecz przebiegał w zaciętej atmosferze, a emocje na trybunach sięgały zenitu wraz z kolejnymi akcjami podbramkowymi. Zwycięstwo Wisły Plock cieszy zarówno zawodników, jak i kibiców, którzy obecni byli na Orlen Stadion. Warto zauważyć, że kolejne mecze dla Wisły Plock to starcia z Zniczem Pruszków, Resovią Rzeszów oraz Podbeskidziem, natomiast Odra Opole zmierzy się z Polonią Warszawa, Zniczem Pruszków oraz Stalą Rzeszów.