Dnia 2022-04-02 13:00 na obiekcie Stadion OSiR odbyło się spotkanie Stomil Olsztyn kontra Odra Opole: 1-2

Stomil Olsztyn kontra Odra Opole, wynik 1-2. W dniu 2022-04-02 13:00 na stadionie Stadion OSiR rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 26. Zmierzyły się Stomil Olsztyn i Odra Opole.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Stomil Olsztyn a Odra Opole zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: Ł. Kędziora 35' 0-1 D. Czapliński 60' 0-2 M. Fundambu 77' 1-2

Żółte kartki Stomil Olsztyn: M. Spychala 23' K. Toporkiewicz 24' K. Lafrance 32' M. Spychala 71' K. Zwir 80'

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 38' M. Trojak 49' T. Mikinic 63' L. Kedziora 68' K. Kostrzycki 76' M. Marzec 84' M. Spychala 86'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn: M. Spychala 71'

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter spotkania to M. Złotnicki. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Stomil Olsztyn stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i GKS Katowice a Odra Opole z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Tychy 71.

Bardzo często kibice śledzą pasjonujące potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Interesujące zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak M. Spychala P. Zemlo raz za razem serwują wspaniałym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się bezlitosne faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zażarte, nie często zdarza się definitywnie, iż zmagania nas męczą. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi I Liga i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Stomil Olsztyn oraz Odra Opole i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion OSiR.