Mecz Górnik Polkowice - Odra Opole, wynik końcowy 1-1

 

Pierwsza część spotkania między Górnik Polkowice a Odra Opole zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-09-12 16:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Górnik Polkowice a Odra Opole.

Gole strzelali: K. Nowak 21' 0-1 J. Ratajczak 87' 1-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Szmyt 4' J. Ratajczak 85'

Żółte kartki Odra Opole: T. Mikinic 18' P. Zemlo 43' M. Marzec 50' M. Trojak 79'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Polkowice stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 a Odra Opole z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i GKS Katowice.

Bardzo często liczna grupa fanów śledzi starcia w lidze I Liga. Składające się z zdolnych napastników/obrońców zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak K. Szmyt T. Mikinic wielokrotnie serwują wspaniałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między graczami bywają bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się, iż mecze przynudzają. Zdarzają się przepiękne bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga. Górnik Polkowice i Odra Opole i ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Górnik.