Mecz SKRA Częstochowa - Odra Opole, wynik końcowy 2-2

Dnia 2022-04-24 13:00 na stadionie Stadion GKS-u rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy SKRA Częstochowa a Odra Opole.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Odra Opole zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: D. Czaplinski 28' 0-1 M. Mas 45' 1-1 T. Mikinic 50' 1-2 M. Malec 90' 2-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: K. Ropski 49' B. Baranowicz 66' B. Burman 90'

Żółte kartki Odra Opole: M. Spychala 46' T. Mikinic 61' M. Trojak 65'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu SKRA Częstochowa zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Odra Opole z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce.

Oddani fani z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak K. Ropski M. Spychala częstokroć zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom wiele niezapomnianych wrażeń. Systematycznie obserwujemy bezwzględne faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką, przepiękne asysty i bramki dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami ligowymi bywają zażarte, nie często zdarza się, że są to spotkania nie warte uwagi. To też warto śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich znanych zespołów jak SKRA Częstochowa oraz Odra Opole w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion GKS-u.