Odra Opole kontra SKRA Częstochowa, wynik spotkania: 1-0

Odra Opole kontra SKRA Częstochowa, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Odra Opole a SKRA Częstochowa wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-10-20 18:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Odra Opole oraz SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: M. Kamiński 89' 1-0

Żółte kartki Odra Opole: K. Kostrzycki 10' M. Mackowiak 72'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Nocon 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Odra Opole stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów a SKRA Częstochowa z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak K. Kostrzycki P. Nocon systematycznie sprawiają wyborowym kibicom wiele wspaniałych przeżyć. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Interesujące walki między drużynami futbolowymi są zażarte, rzadko okazuje się, iż mecze nudzą. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga. Odra Opole oraz SKRA Częstochowa oraz ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.