Odra Opole kontra Korona Kielce, wynik meczu 3-1

Odra Opole kontra Korona Kielce, wynik końcowy 3-1.

Pierwsza połowa meczu między Odra Opole oraz Korona Kielce zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2022-05-06 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Odra Opole oraz Korona Kielce.

Gole strzelali: A. Klimek 44' 1-0 T. Mikinič 46' 2-0 D. Czapliński 65' 3-0 A. Danek 84' 3-1

Żółte kartki Odra Opole: J. Szrek 90'

Żółte kartki Korona Kielce: K. Petrov 1' R. Corral 30' K. Petrov 45' D. Blanik 45'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Korona Kielce: K. Petrov 45'

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Odra Opole stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast Korona Kielce z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wielu kibiców śledzi fascynujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. J. Szrek K. Petrov nieprzerwanie zapewniają wyborowym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Często zdarzają się zapadające w pamięć asysty czy gole, nieprzepisowe sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między piłkarzami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, iż są to widowiska nużące. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,oglądać spotkania sportowe popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Odra Opole oraz Korona Kielce jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.