Na obiekcie Stadion Miejski im. Henryka Reymana miało miejsce spotkanie pomiędzy Wisla Krakow oraz Odra Opole: wynik 1-3

Wisla Krakow kontra Odra Opole, wynik 1-3.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Wisla Krakow i Odra Opole wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-3.

W dniu 2023-08-18 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 5. Zmierzyły się Wisla Krakow oraz Odra Opole.

Gole strzelali: M. Kamiński 45' 1-0 P. Żemło 80' 1-1 D. Sula 84' 1-2 D. Sula 90' 1-3

Żółte kartki Wisla Krakow: K. Duda 6' I. Sapala 18' I. Sapala 19' A. Rodado 49' D. Szot 54' S. Sobczak 76'

Żółte kartki Odra Opole: J. Szrek 25' A. Purzycki 38' J. Antczak 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow: I. Sapala 19'

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisla Krakow zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Odra Opole z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Lechia Gdansk.

Wierni kibice z zapałem śledzą fascynujące starcia w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak K. Duda J. Szrek nieprzerwanie serwują wyśmienitym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają bezkompromisowe, rzadko okazuje się koniec końców, że mecze nas męczą. Zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania sportowe lubianej ligi I Liga. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Wisla Krakow i Odra Opole z ligi I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.