Mecz Odra Opole vs Jastrzębie zakończony wynikiem 2-2

Pierwsza połowa meczu między Odra Opole i Jastrzębie zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2021-10-24 13:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Odra Opole oraz Jastrzębie.

Gole strzelali: D. Czaplinski 3' 1-0 K. Janus 6' 2-0 S. Zalewski 53' 2-1 D. Witkowski 84' 2-2

Żółte kartki Odra Opole: D. Czaplinski 14'

Żółte kartki Jastrzębie: R. Borkala 8'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny arbiter spotkania to . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Odra Opole zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Jastrzębie z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Tychy 71.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak D. Czaplinski R. Borkala częstokroć zaserwowały wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wiele niesamowitych wrażeń. Wspaniałe potyczki między graczami ligowymi bywają bardzo bezkompromisowe, rzadko zdarza się, że widowiska męczą fana. Zdarzają się bezlitosne faule kończące się bardzo często czerwoną kartką, zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać widowiska sportowe lubianej ligi I Liga oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Odra Opole i Jastrzębie w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.