Na stadionie Stadion Miejski miał miejsce mecz Odra Opole kontra Tychy 71 zakończony wynikiem 1-1

Dnia 2022-04-19 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Odra Opole i Tychy 71.

Pierwsza połowa meczu między Odra Opole i Tychy 71 zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: Ł. Kędziora 67' 1-0 D. Rumin 90' 1-1

Żółte kartki Odra Opole: D. Czaplinski 28' M. Trojak 59' D. Czaplinski 76' P. Zemlo 90'

Żółte kartki Tychy 71: M. Manka 45' K. Szymura 68' T. Malec 87'

Czerwone kartki Odra Opole: D. Czaplinski 76'

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Opaliński. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Odra Opole zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce a Tychy 71 zmierzy się z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice.

Wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które startują w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników drużyny piłkarskie i zawodnicy jak D. Czaplinski M. Manka częstokroć zagwarantowały własnym kibicom wiele wrażeń. Zmagania między graczami ligowymi są nader nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to potyczki mało interesujące. Ustawicznie obserwujemy brutalne sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga. Udział takich popularnych drużyn jak Odra Opole i Tychy 71 z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.