Spotkanie Odra Opole vs Wisla Krakow zakończone wynikiem 0-1

Dnia 2022-08-05 18:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Odra Opole i Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie meczu między Odra Opole a Wisla Krakow wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: M. Młyński 47' 0-1

Żółte kartki Odra Opole: D. Czaplinski 43'

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Jelic Balta 16' M. Zyro 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia meczu - P. Pskit. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Odra Opole stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Wisla Krakow podejmie GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi poczynania ligi I Liga. Liczące się futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak D. Czaplinski I. Jelic Balta nierzadko zaserwowały wspaniałym kibicom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między drużynami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, że spotkania przynudzają. Zdarzają się książkowe gole oraz asysty, ostre sytuacje na faul, które zapewniają smaczku całemu widowisku. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych,śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Odra Opole oraz Wisla Krakow oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.