Odra Opole kontra GKS Katowice, wynik meczu - 4-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy Odra Opole a GKS Katowice zakończyła się wynikiem 3-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-2.

Dnia 2021-09-25 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Odra Opole a GKS Katowice.

Gole strzelali: K. Janus 21' 1-0 F. Szymczak 31' 1-1 A. Piech 38' 2-1 M. Mackowiak 42' 3-1 K. Nowak 52' 4-1 P. Zemlo 69' 4-2

Żółte kartki Odra Opole:

Żółte kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Odra Opole zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast GKS Katowice z Olimpia Zambrów. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Tychy 71.

Bardzo często mnóstwo fanów śledzi pasjonujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak raz za razem zagwarantowały wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy zawodnikami okazują się niezwykle zażarte, nie często bywa definitywnie, iż widowiska przynudzają. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie ligi I Liga i śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Odra Opole i GKS Katowice w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.