Sandecja Nowy Sącz vs Odra Opole, wynik meczu - 1-2

Sandecja Nowy Sącz vs Odra Opole 1-2. Dnia 2021-12-06 17:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się Sandecja Nowy Sącz oraz Odra Opole.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Sandecja Nowy Sącz oraz Odra Opole zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: K. Osyra 15' 1-0 T. Mikinic 43' 1-1 T. Mikinic 70' 1-2

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: B. Kasprzak 21' R. Kobryn 41' R. Kobryn 69' E. Maissa Fall 83'

Żółte kartki Odra Opole: K. Kostrzycki 85' M. Trojak 90' B. Petrak 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz: R. Kobryn 69'

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa a Odra Opole z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia.

Mnóstwo fanów śledzi poczynania w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak B. Kasprzak K. Kostrzycki nieustannie zapewniają kapitalnym entuzjastom wiele emocji. Nieustannie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, przechodzące do historii gole czy asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami zdarzają się zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to mecze nużące. Z tego powodu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Sandecja Nowy Sącz oraz Odra Opole z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.