Spotkanie Sandecja Nowy Sącz kontra Odra Opole zakończone wynikiem 0-2 na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego

Sandecja Nowy Sącz kontra Odra Opole, wynik 0-2. W dniu 2023-03-06 17:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Odra Opole.

Pierwsza połowa meczu między Sandecja Nowy Sącz i Odra Opole zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: R. Niziołek 21' 0-1 W. Kamiński 48' 0-2

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Nomm 20' T. Boczek 21' E. Maissa Fall 23' R. Kirss 68'

Żółte kartki Odra Opole: A. Haluch 79'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter spotkania - Ł. Karski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów natomiast Odra Opole z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i GKS Katowice.

Liczni kibice śledzą potyczki w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych napastników i obrońców futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak K. Nomm A. Haluch nieprzerwanie sprawiają wspaniałym kibicom wiele niesamowitych emocji. Zdarzają się efektowne bramki oraz asysty, brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem, które gwarantują wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki między zawodnikami bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to spotkania nużące. Zachęcamy, aby przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Sandecja Nowy Sącz i Odra Opole jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.