Mecz między Odra Opole i Stomil Olsztyn zakończony wynikiem 2-0 dnia 2021-09-19 13:00

Odra Opole vs Stomil Olsztyn 2-0. W dniu 2021-09-19 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Odra Opole a Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie spotkania między Odra Opole oraz Stomil Olsztyn wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: M. Marzec 34' 1-0 T. Mikinic 50' 2-0

Żółte kartki Odra Opole: M. Mackowiak 23'

Żółte kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Odra Opole zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i GKS Katowice.

W dzisiejszych czasach wielu fanów śledzi pasjonujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak M. Mackowiak raz za razem zagwarantowały fantastycznym miłośnikom wiele niezapomnianych wrażeń. Ustawicznie natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, książkowe asysty czy gole gwarantujące wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki między graczami ligowymi bywają bardzo zażarte, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż spotkania przynudzają. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych,oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Odra Opole oraz Stomil Olsztyn jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.