Spotkanie między Odra Opole i Resovia Rzeszów dnia 2022-05-22 10:40 na obiekcie Stadion Miejski: końcowy wynik 0-3

Odra Opole vs Resovia Rzeszów 0-3.

Po pierwszej połowie meczu między Odra Opole oraz Resovia Rzeszów wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-3.

W dniu 2022-05-22 10:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Odra Opole i Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: K. Chuchro 9' 0-1 D. Hilbrycht D. Kubowicz 30' 0-2 K. Chuchro 68' 0-3 B. Eizenchart

Żółte kartki Odra Opole: A. Zak 55'

Żółte kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Odra Opole zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą interesujące poczynania w lidze I Liga. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi A. Zak nierzadko zagwarantowały kapitalnym sympatykom wiele pozytywnych emocji. Potyczki między piłkarzami z ligi okazują się zażarte, nie często bywa definitywnie, że widowiska męczą. Ustawicznie obserwujemy idealnie wyliczone bramki i asysty, bezlitosne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,śledzić widowiska sportowe ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Odra Opole oraz Resovia Rzeszów w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.