Spotkanie ŁKS Łódź vs Odra Opole, wynik końcowy 1-0

ŁKS Łódź vs Odra Opole, wynik 1-0. Dnia 2023-06-03 15:30 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Odra Opole.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy ŁKS Łódź a Odra Opole wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: Pirulo 23' 1-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 41' P. Janczukowicz 45' S. Juric 90'

Żółte kartki Odra Opole: M. Tkocz 84' B. Galan 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia spotkania - Ł. Karski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Odra Opole z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani śledzą poczynania w lidze I Liga. Interesujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak M. Dabrowski M. Tkocz częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Cieszące oko walki pomiędzy graczami ligowymi bywają zagorzałe, rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska statyczne. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe ligi I Liga. ŁKS Łódź oraz Odra Opole jak ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.