Dnia 2022-10-30 14:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Chojniczanka Chojnice oraz Odra Opole zakończone wynikiem 1-2

W dniu 2022-10-30 14:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Odra Opole.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Odra Opole wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: D. Czaplinski 11' 0-1 K. Nowak M. Marzec 30' 0-2 M. Klec R. Janicki 71' 1-2 S. Drewniak

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: K. Kasperowicz 19' S. van Huffel 31' M. Grolik 85'

Żółte kartki Odra Opole: M. Kaminski 20' M. Marzec 55'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Chojniczanka Chojnice zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa natomiast Odra Opole z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Podbeskidzie.

Bardzo często liczni kibice z zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki ligi I Liga. Składające się z utalentowanych graczy zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi K. Kasperowicz M. Kaminski niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym miłośnikom wiele emocji. Natrafiamy na brutalne sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty czy gole dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko walki pomiędzy graczami ligowymi bywają zaciekłe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż mecze nudzą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Chojniczanka Chojnice oraz Odra Opole oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.