Na stadionie Stadion ul. Bukowa dnia 2022-04-10 16:00 miało miejsce spotkanie między GKS Katowice i Odra Opole zakończone wynikiem 1-3

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między GKS Katowice i Odra Opole wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2022-04-10 16:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy GKS Katowice a Odra Opole.

Gole strzelali: L. Kedziora 20' 0-1 A. Piech 56' 0-2 P. Zemlo 74' 0-3 A. Jedrych 77' 1-3

Żółte kartki GKS Katowice: Z. Wojciechowski 32'

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 50' M. Kaminski 57'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu GKS Katowice zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice.

Wielu fanów śledzi pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak Z. Wojciechowski P. Zemlo nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo wspaniałych emocji. Natrafiamy na brutalne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, książkowe bramki oraz asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Niesamowite zmagania między zawodnikami są bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że potyczki nudzą kibica. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak GKS Katowice i Odra Opole w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.