Spotkanie Odra Opole - Podbeskidzie zakończone wynikiem 1-1

Odra Opole - Podbeskidzie 1-1. W dniu 2021-11-26 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Odra Opole a Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Odra Opole a Podbeskidzie wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Joan Román 30' 0-1 J. Szrek 56' 1-1

Żółte kartki Odra Opole: A. Zak 74' M. Tkocz 86' K. Nowak 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: E. Bonifacio 42' D. Mikolajewski 63' Goku 84'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Malec. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Odra Opole zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Podbeskidzie z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak m.in. A. Zak E. Bonifacio wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym kibicom wiele pozytywnych emocji. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są zażarte, nie często bywa definitywnie, iż potyczki nas męczą. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Z tego powodu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Odra Opole oraz Podbeskidzie z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.