Chrobry Głogów vs Odra Opole, wynik spotkania - 1-0

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Chrobry Głogów a Odra Opole wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-03-06 17:00 na stadionie Stadion GOS odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy Chrobry Głogów a Odra Opole.

Gole strzelali: M. Bochnak 53' 1-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ziemann 88' O. Praznovsky 90'

Żółte kartki Odra Opole: M. Trojak 59'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Chrobry Głogów zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa a Odra Opole z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice.

Coraz częściej wierni kibice futbolu śledzą niezwykle fascynujące starcia ligi I Liga. Złożone z uzdolnionych zawodników piłkarskie zespoły i zawodnicy jak M. Ziemann M. Trojak nieustannie zapewniają wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na idealnie wyliczone bramki czy asysty, bezlitosne faule gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to potyczki statyczne. Warto więc oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Chrobry Głogów oraz Odra Opole oraz ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion GOS.