Spotkanie między Górnik Łęczna i Odra Opole na stadionie Stadion Górnik dnia 2022-08-27 13:00: wynik 4-1

Górnik Łęczna kontra Odra Opole 4-1. W dniu 2022-08-27 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz ligi I Liga kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna i Odra Opole.

Pierwsza połowa spotkania między Górnik Łęczna a Odra Opole zakończyła się 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

 

Gole strzelali: S. Krykun 4' 1-0 D. Gąska 27' 2-0 S. Krykun 45' 3-0 R. Niziołek 57' 3-1 M. Biernat 71' 4-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: E. Kryeziu 90'

Żółte kartki Odra Opole: R. Niziolek 60' M. Makuszewski 68'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i GKS Katowice. Kolejno natomiast Odra Opole zmierzy się z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Tychy 71.

W dzisiejszych czasach fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo E. Kryeziu R. Niziolek systematycznie zapewniają fantastycznym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Walki między drużynami okazują się zagorzałe, rzadko bywa ostatecznie, że są to potyczki mało interesujące. Zdarzają się wyjątkowe asysty i gole, nieczyste faule, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych orazprzeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Górnik Łęczna oraz Odra Opole oraz ich udział w I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Górnik.