Spotkanie między Odra Opole oraz Górnik Łęczna na obiekcie Stadion Miejski dnia 2023-11-04 16:30 - wynik końcowy 0-3

W meczu 14. kolejki I Ligi drużyna Odra Opole podejmowała na własnym stadionie Górnika Łęczna. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, którzy odnieśli przekonujące zwycięstwo 3-0. Wynik na przerwę był identyczny, co ostateczny rezultat. Sędzią spotkania był .

Relacja z meczu pomiędzy Odrą Opole a Górnikiem Łęczna

W dniu 4 listopada 2023 roku na Stadionie Miejskim odbyło się starcie pomiędzy drużynami Odra Opole a Górnik Łęczna w ramach 14. kolejki I Ligi. Mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Przed spotkaniem faworytem była drużyna Górnika, która zdominowała rywalizację od samego początku.

Pierwsze emocje pojawiły się już w 12. minucie, kiedy to P. Starzyński zdobył bramkę dla Górnika Łęczna, dając swojej drużynie prowadzenie 0-1. Asystę przy tej bramce zanotował .

Nie minęło wiele czasu, a Górnik podwyższył prowadzenie. T. Mikinič trafił do siatki w 37. minucie, ustalając wynik na 0-2. Asysta padła z .

Przed przerwą Górnik Łęczna jeszcze raz sięgnął po bramkę. E. Kryeziu ustalił wynik na 0-3, trafiając do siatki w 40. minucie. Asysta ponownie padła z .

Druga połowa meczu nie przyniosła już zmiany wyniku. Odra Opole próbowała odrobić straty, ale nie zdołała pokonać defensywy Górnika.

Warto zauważyć, że obie drużyny otrzymały żółte kartki. W drużynie gospodarzy kartki zostały pokazane P. Zemlo w 26. minucie oraz T. Mikinic w 65. minucie. Z kolei w drużynie Górnika żółte kartki otrzymali M. Grabowski w 35. minucie, A. Deja w 67. minucie oraz J. Bednarczyk w 90. minucie.

Mecz sędziował , który skutecznie nadzorował przebieg spotkania.

Po tym widowisku, Odra Opole stanie do rywalizacji z Wisłą Płock, Polonią Warszawa i Zniczem Pruszków, natomiast Górnik Łęczna zagra kolejno z Polonią Warszawa, Stalą Rzeszów oraz Tychami 71.