Arka Gdynia - Odra Opole, wynik meczu 1-2

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Arka Gdynia a Odra Opole wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-08-21 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Arka Gdynia i Odra Opole.

Gole strzelali: M. Urbanczyk 55' 0-1 M. Urbanczyk M. Kaminski 65' 0-2 M. Makuszewski H. Adamczyk 70' 1-2 M. Klec 90' 1-3 M. Spychala

Żółte kartki Arka Gdynia: H. Adamczyk 49' J. Gol 58'

Żółte kartki Odra Opole: K. Nowak 26' D. Czaplinski 78'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia meczu - . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Arka Gdynia stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Tychy 71. Kolejno natomiast Odra Opole podejmie Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i GKS Katowice.

Liczna grupa fanów śledzi bardzo ciekawe potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak H. Adamczyk K. Nowak niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym fanom mnóstwo wrażeń. Potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się zażarte, nie często bywa, iż zmagania męczą. Systematycznie obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, wyśmienite gole oraz asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga. Arka Gdynia oraz Odra Opole oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.