Stal Rzeszów kontra Odra Opole, wynik spotkania - 4-2

Stal Rzeszów kontra Odra Opole, wynik 4-2. Dnia 2022-10-16 16:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Stal Rzeszów a Odra Opole.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stal Rzeszów a Odra Opole wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 4-2.

Gole strzelali: R. Niziolek 23' 0-1 L. Gora 29' 1-1 D. Olejarka A. Prokic 51' 2-1 D. Michalik A. Prokic 70' 3-1 B. Poczobut P. Glowacki 77' 4-1 B. Guzdek 87' 4-2 J. Szrek

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Oleksy 22' D. Olejarka 38' B. Wolski 40' B. Poczobut 48' F. Polowiec 66' F. Polowiec 73' B. Poczobut 90'

Żółte kartki Odra Opole: M. Urbanczyk 11' D. Czaplinski 63' P. Zemlo 73' M. Tkocz 76' M. Marzec 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów: F. Polowiec 73' B. Poczobut 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter meczu to . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Stal Rzeszów stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź.

Kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak P. Oleksy M. Urbanczyk nierzadko zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom futbolu mnóstwo emocji. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami są niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, że są to spotkania mało interesujące. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga i śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Stal Rzeszów i Odra Opole w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Stal.