Mecz ŁKS Łódź vs Odra Opole na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz - 0-4

W dniu 2022-05-15 16:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy ŁKS Łódź a Odra Opole.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy ŁKS Łódź a Odra Opole wynik to 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-4.

 

Gole strzelali: L. Kedziora 8' 0-1 D. Czaplinski 10' 0-2 T. Mikinic 60' 0-3 T. Mikinic 66' 0-4

Żółte kartki ŁKS Łódź: O. Koprowski 38' J. Tosik 48' O. Koprowski 76'

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 11' D. Czaplinski 78' T. Mikinic 78' M. Wrobel 86'

Czerwone kartki ŁKS Łódź: O. Koprowski 76'

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia spotkania to . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz . Kolejno natomiast Odra Opole z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak O. Koprowski P. Zemlo często gwarantują swoim stałym sympatykom wiele emocji. Regularnie obserwujemy przechodzące do historii asysty i bramki, brutalne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami bywają nader zaciekłe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to mecze statyczne. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. ŁKS Łódź i Odra Opole oraz ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.