Spotkanie Wisla Krakow kontra Odra Opole na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana: wynik końcowy 2-1

Pierwsza połowa meczu między Wisla Krakow oraz Odra Opole zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-02-24 19:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy Wisla Krakow a Odra Opole.

Gole strzelali: Borja Galán 38' 0-1 Luis Fernández 68' 1-1 Luis Fernández 86' 2-1

Żółte kartki Wisla Krakow: M. Mlynski 27' I. Sapala 33' D. Junca 42' B. Jaroch 61'

Żółte kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa natomiast Odra Opole zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

Kibice śledzą ekscytujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak między innymi M. Mlynski raz za razem zagwarantowały własnym stałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Walki między drużynami okazują się zajadłe, nie często okazuje się, iż są to zmagania nudne. Zdarzają się ostre sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, zapadające w pamięć asysty czy bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze futbolowe ligi I Liga oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Wisla Krakow oraz Odra Opole i ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.