Na stadionie Stadion im. Orła Białego dnia 2021-11-19 19:30 odbył się mecz pomiędzy Miedz Legnica oraz Odra Opole zakończony wynikiem 2-0

Miedz Legnica - Odra Opole 2-0. Dnia 2021-11-19 19:30 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Miedz Legnica oraz Odra Opole.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Miedz Legnica oraz Odra Opole wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: M. Śliwa 69' 1-0 P. Makuch 90' 2-0

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Garuch 88' P. Makuch 90'

Żółte kartki Odra Opole: M. Pawlik 88' M. Marzec 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Miedz Legnica zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec.

Liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące starcia w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo M. Garuch M. Pawlik raz za razem serwują pierwszorzędnym kibicom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Często zdarzają się brutalne sytuacje na faul, niezwykłe asysty oraz gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami bywają zaciekłe, nie często okazuje się, iż spotkania męczą. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi I Liga. Miedz Legnica oraz Odra Opole oraz ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.