Mecz Odra Opole vs Arka Gdynia zakończony wynikiem 1-1 dnia 2023-03-19 17:00

Odra Opole vs Arka Gdynia 1-1. Dnia 2023-03-19 17:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Odra Opole oraz Arka Gdynia.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Odra Opole i Arka Gdynia zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: M. Kaminski 31' 1-0 B. Galan H. Adamczyk 52' 1-1

Żółte kartki Odra Opole: M. Spychala 19' D. Czaplinski 35' L. Kedziora 49' L. Kedziora 55' A. Haluch 90'

Żółte kartki Arka Gdynia: S. Milewski 28' M. Marcjanik 33' L. Capanni 35' H. Adamczyk 71' A. Purzycki 84'

Czerwone kartki Odra Opole: L. Kedziora 55'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny arbiter meczu - . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Odra Opole stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Arka Gdynia zmierzy się z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa.

Oddani kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania w lidze I Liga. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak M. Spychala S. Milewski częstokroć zaserwowały fantastycznym sympatykom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami są zażarte, nie często bywa ostatecznie, że są to widowiska usypiające. Natrafiamy na nieczyste faule, wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Odra Opole i Arka Gdynia oraz ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.