Puszcza Niepołomice vs Odra Opole, wynik meczu - 3-0

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Puszcza Niepołomice i Odra Opole wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2021-10-15 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą Puszcza Niepołomice i Odra Opole.

Gole strzelali: R. Boguski 16' 1-0 G. Aftyka 45' 2-0 K. Stępień 58' 3-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: J. Serafin 32'

Żółte kartki Odra Opole: M. Pawlik 44' D. Czaplinski 88'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter spotkania - Z. Dobrynin. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Puszcza Niepołomice stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 a Odra Opole podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

Oddani fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny i piłkarze jak J. Serafin M. Pawlik nierzadko zagwarantowały wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Bardzo często natrafiamy na przepiękne asysty i bramki, brutalne faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są zaciekłe, rzadko zdarza się, że widowiska nas męczą. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić mecze futbolowe popularnej ligi I Liga i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Puszcza Niepołomice i Odra Opole oraz ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.