Spotkanie Odra Opole kontra Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 1-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Odra Opole oraz Puszcza Niepołomice zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-04-28 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy Odra Opole a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: T. Mikinič 6' 1-0 P. Mroziński 49' 1-1 K. Kościelny 79' 1-2

Żółte kartki Odra Opole: M. Tkocz 32' R. Niziolek 85'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 3' J. Bartosz 23' W. Hajda 60' K. Cichon 84' J. Serafin 89'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter meczu to G. Kawałko. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Odra Opole zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów natomiast Puszcza Niepołomice z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Stomil Olsztyn.

Oddani fani futbolu śledzą poczynania, które startują w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak M. Tkocz K. Stepien raz za razem serwują pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się książkowe bramki i asysty, brutalne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często bywa, że spotkania przynudzają. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Odra Opole oraz Puszcza Niepołomice z ligi I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.