Mecz między Zaglebie Sosnowiec i Odra Opole zakończony wynikiem 0-2 na obiekcie Stadion Ludowy

Zaglebie Sosnowiec - Odra Opole 0-2. W dniu 2023-02-18 19:00 na stadionie Stadion Ludowy odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec i Odra Opole.

Pierwsza połowa meczu między Zaglebie Sosnowiec a Odra Opole zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: A. Pikk 32' 0-1 D. Czapliński 52' 0-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: W. Szumilas 15' F. Borowski 66' M. Fabry 83'

Żółte kartki Odra Opole: W. Kaminski 10' D. Czaplinski 16' P. Zemlo 41' R. Niziolek 83'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter meczu to M. Szczerbowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole podejmie Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

Bardzo często mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi ekscytujące starcia, które startują w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak W. Szumilas W. Kaminski bardzo często zagwarantowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wiele niesamowitych emocji. Ustawicznie obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, widowiskowe asysty czy bramki, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Niesamowite zmagania między graczami bywają zajadłe, nie często bywa, że mecze nas nudzą. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich i śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Zaglebie Sosnowiec i Odra Opole jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Ludowy.