Spotkanie Odra Opole kontra Podbeskidzie na obiekcie Stadion Miejski dnia 2023-08-12 13:00 - 1-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Odra Opole i Podbeskidzie wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-08-12 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Odra Opole oraz Podbeskidzie.

Gole strzelali: P. Żemło 75' 1-0

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 86' J. Antczak 87'

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Chlumecky 45' L. Abate 64' M. Sitek 81' P. Tomasik 88'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia spotkania to Ł. Karski. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Odra Opole stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Arka Gdynia. Kolejno natomiast Podbeskidzie podejmie Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz GKS Katowice.

Liczni fani z zapałem śledzą pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak P. Zemlo M. Chlumecky raz za razem zaserwowały wyborowym kibicom mnóstwo pozytywnych emocji. Nieustannie zdarzają się ostre faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe asysty oraz gole, które zapewniają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się nader zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, że potyczki nie są warte uwagi. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Odra Opole i Podbeskidzie w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.