Dnia 2022-04-06 16:00 miało miejsce spotkanie Odra Opole kontra Górnik Polkowice zakończone wynikiem 1-1

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Odra Opole a Górnik Polkowice wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-04-06 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Odra Opole oraz Górnik Polkowice.

Gole strzelali: T. Mikinič 18' 1-0 M. Piątkowski 90' 1-1

Żółte kartki Odra Opole: D. Czaplinski 69' M. Kaminski 90'

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Radziemski 29' A. Kozubal 34' M. Szuszkiewicz 82' A. Hafez 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny arbiter spotkania to K. Kiełczewski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Odra Opole zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Górnik Polkowice podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice.

Mnóstwo fanów śledzi ekscytujące poczynania w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. D. Czaplinski D. Radziemski częstokroć zapewniły wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite walki między graczami okazują się zaciekłe, bardzo rzadko bywa, że są to zmagania usypiające. Zdarzają się niezwykłe asysty i gole, nieczyste sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Odra Opole i Górnik Polkowice w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.