Odra Opole kontra SKRA Częstochowa, wynik meczu - 1-0

Odra Opole kontra SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Odra Opole oraz SKRA Częstochowa wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-09-18 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy Odra Opole a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: M. Kaminski 84' 1-0 M. Urbanczyk

Żółte kartki Odra Opole: O. Paprzycki 5'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: R. Golebiowski 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Odra Opole stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz Górnik Łęczna.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi potyczki w lidze I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak O. Paprzycki R. Golebiowski często sprawiają fantastycznym entuzjastom futbolu mnóstwo wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zajadłe, rzadko bywa, że są to zmagania nie warte uwagi. Często natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtą kartką, spektakularne asysty czy gole, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich orazprzeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich popularnych zespołów jak Odra Opole oraz SKRA Częstochowa z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.