Nieciecza vs Odra Opole, wynik meczu: 2-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nieciecza a Odra Opole zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-07-15 16:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki - 1 pomiędzy Nieciecza a Odra Opole.

Gole strzelali: A. Radwański 16' 1-0 T. Mikinič 39' 1-1 M. Błachewicz 80' 2-1

Żółte kartki Nieciecza: M. Blachewicz 90'

Żółte kartki Odra Opole: D. Czaplinski 64'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Myć. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nieciecza stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Odra Opole podejmie Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Sandecja Nowy Sącz.

Oddani fani futbolu śledzą pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak M. Blachewicz D. Czaplinski wielokrotnie zapewniły wspaniałym kibicom emocje zapadające w pamięć. Wielokrotnie natrafiamy na efektowne asysty oraz bramki, ostre sytuacje z faulem, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Walki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się niezwykle zażarte, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że są to zmagania nudne. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Nieciecza oraz Odra Opole oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.