Mecz pomiędzy Korona Kielce i Odra Opole zakończony wynikiem 2-1 dnia 2021-10-29 18:30

Dnia 2021-10-29 18:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się mecz ligi I Liga kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce i Odra Opole.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Korona Kielce a Odra Opole wynik to 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: K. Nowak 12' 0-1 P. Malarczyk 36' 1-1 J. Podgórski 39' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 29' Z. Petrovic 52' M. Gasior 84' M. Bortniczuk 90'

Żółte kartki Odra Opole: A. Piech 29' M. Spychala 57' M. Kaminski 81'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Odra Opole: K. Janus 68'

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gryckiewicz. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71. Kolejno natomiast Odra Opole podejmie ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica.

Bardzo często liczni fani futbolu śledzą potyczki w lidze I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie i zawodnicy jak M. Koj A. Piech nader często zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Obserwujemy idealnie wyliczone bramki i asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się nader zażarte, nie często zdarza się, że zmagania nie są warte uwagi. Z tego względu warto śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Korona Kielce i Odra Opole w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Suzuki Arena.