Odra Opole kontra Puszcza Niepołomice, wynik spotkania 2-3

W dniu 2022-10-09 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Odra Opole a Puszcza Niepołomice.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Odra Opole a Puszcza Niepołomice zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Gole strzelali: P. Mroziński 6' 0-1 L. Klisiewicz 31' 0-2 M. Tkocz 48' 1-2 T. Wojcinowicz 58' 1-3 M. Marzec 82' 2-3

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 16' T. Mikinic 46' M. Makuszewski 64' R. Niziolek 88' 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: T. Wojcinowicz 17' E. Thiakane 24' 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter meczu to L. Lewandowski. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Odra Opole stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Tychy 71.

Wielu fanów futbolu śledzi poczynania ligi I Liga. Składające się z utalentowanych obrońców oraz napastników zespoły futbolowe i zawodnicy jak P. Zemlo T. Wojcinowicz nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym fanom mnóstwo niezapomnianych emocji. Potyczki pomiędzy drużynami okazują się zagorzałe, nie często okazuje się, iż zmagania przynudzają. Trafiamy na ostre sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Z tego względu warto przeglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Odra Opole oraz Puszcza Niepołomice z ligi I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.