Dnia 2023-04-22 13:00 odbył się mecz między SKRA Częstochowa i Odra Opole zakończony wynikiem 1-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa i Odra Opole wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2023-04-22 13:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Loretańska rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i Odra Opole.

Gole strzelali: K. Nowak 25' 0-1 P. Nocoń 74' 1-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Babiarz 20'

Żółte kartki Odra Opole: W. Kaminski 29' R. Niziolek 69' D. Czaplinski 77'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia spotkania - D. Sulikowski. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i Górnik Łęczna natomiast Odra Opole z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

Dzisiaj kibice śledzą bardzo ciekawe poczynania w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły i piłkarze jak B. Babiarz W. Kaminski bardzo często zaserwowały wyśmienitym sympatykom wiele niesamowitych emocji. Systematycznie zdarzają się ostre faule, zapadające w pamięć bramki czy asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Niesamowite zmagania między drużynami bywają zaciekłe, bardzo rzadko bywa, iż mecze przynudzają. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak SKRA Częstochowa i Odra Opole z ligi I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Loretańska.