Back to Top

Mecz pomiędzy Arka Gdynia kontra Odra Opole, wynik końcowy 2-2

Mecz pomiędzy Arka Gdynia oraz Odra Opole zakończony wynikiem 2-2 na stadionie Stadion Miejski dnia 2024-03-17 11:40

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Arka Gdynia i Odra Opole zakończył się remisem 2-2. Spotkanie, które odbyło się 17 marca o godzinie 11:40 na Stadionie Miejskim, był emocjonującym starciem dwóch zespołów walczących o punkty w ramach 24. kolejki I ligi. Po pierwszej połowie wynik był remisowy 1-1, a ostatecznie żadna ze stron nie potrafiła wyłonić zwycięzcy, dzieląc się punktami na boisku.

Mecz Zaglebie Sosnowiec - Odra Opole, wynik końcowy 1-1

Spotkanie między Zaglebie Sosnowiec oraz Odra Opole dnia 2024-03-10 17:00 na stadionie ArcelorMittal Park - 1-1

Wczoraj, 10 marca 2024 roku o godzinie 17:00, na stadionie ArcelorMittal Park w ramach 23. kolejki I ligi doszło do starcia pomiędzy drużynami Zaglebie Sosnowiec i Odra Opole. Mecz zakończył się remisem 1-1, a wynik na przerwę wskazywał prowadzenie Odry Opole 1-0. Obie drużyny zaprezentowały się z determinacją, dając kibicom emocjonujące widowisko na boisku.

Odra Opole vs Wisla Krakow, wynik końcowy 1-2

Na stadionie Stadion Miejski dnia 2024-03-02 16:30 miał miejsce mecz pomiędzy Odra Opole oraz Wisla Krakow - 1-2

W najnowszym starciu na boiskach I ligi doszło do emocjonującego pojedynku pomiędzy drużynami Odra Opole oraz Wisła Kraków. Mecz rozegrany na Stadionie Miejskim zakończył się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy wynikiem 2-1. Pomimo bramki padającej dopiero po przerwie, zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom gry, dostarczając kibicom wiele niezapomnianych chwil. Spotkanie to odbyło się 2 dni temu, dnia 2 marca 2024 roku o godzinie 16:30, a emocje wciąż są świeże w pamięci fanów obu klubów.

Mecz Podbeskidzie vs Odra Opole, wynik 1-2

Dnia 2024-02-24 11:40 miał miejsce mecz Podbeskidzie - Odra Opole zakończony wynikiem 1-2

W sobotnie przedpołudnie na stadionie Miejskim odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Podbeskidzia i Odry Opole, który zakończył się zwycięstwem gości 2:1. Pomimo starań gospodarzy, to Odra Opole wyszła zwycięsko z tej rywalizacji, zdobywając bramkę decydującą o zwycięstwie jeszcze przed przerwą.

Tychy 71 kontra Odra Opole wynik 2-0

Tychy 71 kontra Odra Opole, wynik spotkania - 2-0

W miniony czwartek, 16 lutego 2024 roku, na Stadionie Miejskim odbył się mecz pomiędzy drużynami Tychy 71 i Odra Opole, w ramach 20. kolejki I ligi. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, po bramkach strzelonych przed przerwą. Mecz ten był jednym z ważniejszych wydarzeń ostatniej kolejki, które miały istotny wpływ na układ tabeli ligowej.

Resovia Rzeszów kontra Odra Opole, wynik końcowy 1-0

Mecz między Resovia Rzeszów i Odra Opole dnia 2023-12-15 17:00 na obiekcie Stadion Stal - wynik końcowy 1-0

Dzisiaj odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Resovia Rzeszów i Odra Opole. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 na korzyść Resovii. Mecz odbył się na Stadionie Stal w ramach 19. kolejki I ligi. Wynik na przerwę był remisowy 0-0, ale druga połowa dostarczyła wiele emocji i niezwykłych momentów. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego starcia.

Odra Opole - Stal Rzeszów 1-1

Spotkanie pomiędzy Odra Opole oraz Stal Rzeszów na obiekcie Stadion GKS-u - wynik końcowy 1-1

Dzisiaj na Stadionie GKS-u miało miejsce spotkanie pomiędzy drużynami Odra Opole i Stal Rzeszów. Mecz zakończył się remisem 1-1, a wynik na przerwę wynosił 0-0. Po emocjonujących 90 minutach obie drużyny podzieliły się punktami. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego pojedynku.

Odra Opole vs Polonia Warszawa, wynik końcowy 3-0

Na stadionie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie pomiędzy Odra Opole i Polonia Warszawa: 3-0

W dniu 26 listopada 2023 roku na Stadionie Miejskim odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Odra Opole i Polonia Warszawa. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy. Pomimo bramkowego impasu w pierwszej połowie, Odra Opole zdołała zdobyć trzy bramki po przerwie, zapewniając sobie pewne zwycięstwo w 16. kolejce I Ligi.

Wisla Plock - Odra Opole 2-0

Mecz Wisla Plock - Odra Opole zakończony wynikiem 2-0 na obiekcie Orlen Stadion

W sobotę na Orlen Stadionie odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Wisła Płock i Odra Opole w ramach 15. kolejki I Ligi. Po zaciętym starciu, to gospodarze wyszli zwycięsko z boiska, pokonując rywali 2-0. Już w pierwszej połowie Wisła Płock objęła prowadzenie, a po przerwie potwierdziła swoją przewagę zdobywając kolejną bramkę. Ostateczny wynik meczu 2-0 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Odra Opole - Górnik Łęczna wynik spotkania 0-3

Spotkanie między Odra Opole oraz Górnik Łęczna na obiekcie Stadion Miejski dnia 2023-11-04 16:30 - wynik końcowy 0-3

W meczu 14. kolejki I Ligi drużyna Odra Opole podejmowała na własnym stadionie Górnika Łęczna. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, którzy odnieśli przekonujące zwycięstwo 3-0. Wynik na przerwę był identyczny, co ostateczny rezultat. Sędzią spotkania był .

Motor Lublin kontra Odra Opole, wynik końcowy 2-0

Mecz Motor Lublin - Odra Opole zakończony wynikiem 2-0

W sobotę, 29 października 2023 roku, odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Motor Lublin i Odra Opole. Spotkanie miało miejsce na stadionie Arena Lublin, a rozgrywane było w ramach 13. kolejki I Ligi. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, wynik na przerwę pozostał bezbramkowy. Jednak po dogrywce, to drużyna Motoru Lublin wyszła zwycięsko, pokonując Odrę Opole 2-0. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły tego meczu!